Privaatsuspoliitika

Käesolevas privaatsusteatises avaldatakse www.depot36.ee privaatsuspõhimõtted. See kehtib ainult sellel kodulehel kogutud teabe suhtes ning selle kohta, kuidas seda kasutatakse ja kellega võib seda jagada, milline on teile kättesaadav info teie andmete kasutamise kohta ning turvameetmed, mis kaitsevad teie teabe väärkasutust ja seda kuidas saate teabe ebatäpsusi parandada.

1. Andmete kogumine ja jagamine

Oleme sellel kodulehel kogutud teabe ainuomanikud. Meil on juurdepääs ainult kogutud teabele, mida te meile vabatahtlikult e-posti teel või muu otsese kontakti kaudu edastate. Me ei müü ega rendi seda teavet. Kasutame teiega seotud teavet, et teile vastata küsimuses, millega seoses meiega ühendust võtsite. Me ei jaga teiega seotud teavet kolmanda osapoolega väljaspool meie organisatsiooni, välja arvatud juhul, kui see on teie taotluse täitmiseks vajalik. Võime tulevikus teiega e-posti teel ühendust võtta, et teavitada teid eripakkumistest, uutest toodetest või teenustest või käesolevate privaatsustingimuste muudatustest, välja arvatud juhul, kui olete avaldanud soovi, et me seda ei teeks.

2. Teie ligipääs teabele ja kontroll selle üle

Võite igal ajal võtta ühendust meie kodulehel esitatud klienditoe e-postiaadressi või telefoninumbri kaudu ja küsida millised isikuandmed on meil teie kohta olemas. Kui soovite siis muudame, parandame või kustutame kõik teid puudutavad andmed. Oma andmeid saate ka ise muuta, parandada ja kustutada oma kontole sisse logides.

3. Turvalisus ja andmekaitse

Me kasutame teie teabe kaitsmiseks ettevaatusabinõusid. Kui edastate meie kodulehe kaudu delikaatset teavet, on see teave kaitstud nii veebis kui ka võrguühenduseta. Delikaatse teabe kogumisel, on see teave krüpteeritud ja meile turvaliselt edastatud. Saate seda kontrollida otsides aadressiribalt lukuikooni ja veebisaidi aadressi algusest tähekombinatsiooni “https”. Kuigi me kasutame krüpteerimist veebis edastatava delikaatse teabe kaitsmiseks, kaitseme teie teavet ka võrguühenduseta. Ainult töötajatel, kes vajavad teavet konkreetse töö tegemiseks (näiteks arveldamine või klienditugi), on juurdepääs isikut tuvastavatele andmetele. Arvutid ja serverid, kus me säilitame isikut tuvastavat teavet, hoitakse alati turvalises keskkonnas.